O konferencji

Dziekan Wydziału Podstaw Techniki 

dr hab. inż. Dorota Wójcicka - Migasiuk, Profesor uczelni

dwm.jpg

Koło Naukowe Matematyków „Kwaternion’’

Koło Naukowe Inżynierii Bezpieczeństwa „A Team of Safety”

logowpt.png

Nauczanie problemowe jest ważną formą kształcenia szkolnego i akademickiego. Edukacja akademicka realizuje tę formę poprzez projekty będące częścią programów studiów, angażowanie studentów w prace naukowe prowadzone w jednostkach akademickich, ale również przez działalność w kołach naukowych. Wiele karier zawodowych i naukowych znanych przedsiębiorców, wynalazców i naukowców miało swój początek w studenckim ruchu naukowym. Koła naukowe dają możliwość rozwijania własnych zainteresowań i kompetencji poprzez realizację różnych projektów, udział w konferencjach, spotkaniach i dyskusjach naukowych. Praca w kołach naukowych pozwala pogłębić wiedzę teoretyczną, ale jednocześnie uczy skutecznie ją wykorzystywać do rozwiązywania konkretnych problemów. Nasza Konferencja, zaplanowana w akademickim roku jubileuszów 15-lecia Wydziału Podstaw Techniki i 70-lecia naszej Uczelni, jest okazją do prezentacji dorobku działających w Wydziale i Uczelni kół naukowych, ale też okazją do podzielenia się refleksjami, jak praca w kole naukowym pomogła  młodym początkującym pracownikom nauki odnaleźć swoją drogę kariery i rozwoju zawodowego. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do udziału w konferencji, przewidujemy wystąpienia plenarne i sesję posterową. Tradycyjnie także planujemy wydanie prac konferencyjnych w formie monografii.

Udział w konferencji jest bezpłatny dla zarejestrowanych użytkowników.

Szanowni Państwo, w celu ułatwienia procesu tworzenia posterów, przygotowaliśmy pliki, które mogą być pomocne. Zapraszamy do skorzystania.

Pliki do pobrania

Patronat honorowy:

Prorektor ds. studenckich Politechniki Lubelskiej

dr hab. inż. Paweł Droździel, profesor uczelni

prorektor_ds_studenckich.jpg

Patronat:

310090437_5423012381067490_1128997326214434570_n.jpg

Politechnika Lubelska
Wydział Podstaw Techniki
ul. Nadbystrzycka 38 
20-618 Lublin

+48 81 538 46 73

wpt.sekretariat@pollub.pl

fundusze.png

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020
"
PL2022 - Zintegrowany Program Rozwoju Politechniki LubelskiejPOWR.03.05.00-00-Z036/17